BRONAX-BUD sp. z o.o. Wrocław - Opinie, Kontakt
Otrzymaj oferty od specjalistów jak BRONAX-BUD sp. z o.o. nawet w kilka minut
Chcę otrzymać ofertę

BRONAX-BUD sp. z o.o.

O specjaliście

Nasza specjalizacja to gazowe, absorpcyjne pompy ciepła ROBUR służące do ogrzewania (i nierzadko chłodzenia) obiektów kubaturowych, jak i domów jednorodzinnych, charakteryzujące się dochodzącą do 165% efektywnością spalania gazu (wskaźnik GUE), co przekłada się na średnioroczne 40% oszczędności kosztów wytworzenia energii do ogrzewania budynków.
Jesteśmy, jak dotychczas, największym odbiorcą urządzeń ROBUR i najbardziej doświadczoną firmą w Polsce w zakresie projektowania i montażu absorpcyjnych pomp ciepła.
Dotychczas zrealizowaliśmy kilka instalacji o łącznej mocy grzewczej przekraczającej 2,0 MW mocy grzewczej, z czego największą w Polsce i jedną z największych w Europie, o mocy 1,6 MW zlokalizowaną w wałbrzyskiej Palmiarni Lubiechów, funkcjonującej od niedawna w ramach jednego podmiotu pod nazwą Zamek Książ (patrz GALERIA).
Wykonujemy projekty instalacji grzewczych opartych na technologii absorpcyjnych, gazowych pomp ciepła ROBUR.
Zapewniamy pełną obsługę klienta począwszy od przedstawienia koncepcji, poprzez projektowanie, obsługę inwestycji, dostawę urządzeń i wykonawstwo instalacji.
Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, przedsiębiorstw produkcyjnych, usługowych, magazynowych, z branży produkcji żywności i hodowlanych, biur projektów i architektów, samorządów terytorialnych i funkcjonalnych, biur i pośredników nieruchomości, przedsiębiorstw budowlanych, spółdzielni mieszkaniowych, wspólnot mieszkaniowych, zarządców nieruchomości, kancelarii notarialnych, innych podmiotów działających w sektorze budownictwa i nieruchomości.
W ramach świadczonych usług termomodernizacyjnych, klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz na podstawie posiadanych uprawnień projektowych oferujemy szeroki zakres dostaw i montażu urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych oraz poprawę efektywności energetycznej dla budynków i lokali.
Posiadamy uprawnienia do pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie w specjalności instalacyjno-inżynieryjnej.
Oprócz wykonawstwa również oferujemy pomoc w procedurach uzyskania dofinansowania w realizacjach takich jak termomodernizacje budynków, wykonanie wentylacji i klimatyzacji.

Branża

Pompy ciepłaMontaż pomp ciepłaInstalacje grzewczeWentylacja i rekuperacjaInstalacje gazowePiece i kotły COProjektowanie instalacji sanitarnychGrzejniki, ogrzewanieSystemy WentylacyjneFotowoltaikaElektrykKlimatyzatoryMontaż paneli fotowoltaicznychKlimatyzacja

Obszar działania

Opolskie, Dolnośląskie

Weryfikacja Oferteo

Opinie

Brak opinii 0 opinii

Jesteś zadowolonym Klientem firmy BRONAX-BUD sp. z o.o.?

Dodaj swoje referencje

Oferta

Heat4U - GAHP-K18 - mała absorpcyjna pompa ciepła ROBUR
Polska - Wrocław, Opole, Legnica, W-ch
34490.00 złdo uzgodnienia

Pompy Heat4U (symbol fabryczny GAHP-K18) to najbardziej wydajne rozwiązanie na rynku dla potrzeb ogrzewania i produkcji ciepłej wody użytkowej w systemie zarówno nowo budowanych, jak i już istniejących, jednorodzinnych budynków mieszkalnych i niedużych komercyjnych,...  

Rekuperacja SPIDERvent
Polska - Wrocław
do uzgodnienia

SPIDERvent – rekuperacja całkowicie ukryta w stropach i ścianach, to nowoczesne i innowacyjne rozwiązanie, które pozwala stworzyć skuteczny system wentylacji mieszkań przy znacznej redukcji kosztów nie tylko samych urządzeń, ale przede wszystkim montażu i instalacji. Elementy systemu SPIDERvent współpracują z...  

GAHP-GS gazowa absorpcyjna pompa ciepła typu grunt/woda
Polska
do uzgodnienia

Pompa ciepła przeznaczona do instalacji wewnętrznej, zapewniająca produkcję wody grzewczej o temperaturze maksymalnej 65˚C. Efektywność do 170% dzięki wykorzystaniu energii odnawialnej. Budynki przemysłowe, handlowe, mieszkaniowe i usługowe w miejscach gdzie istnieje...  

pokaż więcej

Kontakt

Formularz kontaktowy

Następny obraz
Klikając w przycisk „Wyślij” wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez Oferteo sp. z o.o., która będzie ich Administratorem. Mamy siedzibę we Wrocławiu (50‑559) przy ul. Świeradowskiej 51‑57/102A. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu zapewnienia komunikacji pomiędzy Tobą, a tym Dostawcą usług lub produktów, w tym poinformowania Dostawcy kto jest nadawcą wiadomości. Na wypadek rozstrzygania ewentualnych roszczeń lub sporów będziemy przechowywać Twoje dane przez 12 miesięcy. w ten sposób zabezpieczamy interesy Oferteo i wszystkich naszych Użytkowników. Gwarantujemy spełnienie Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, prawo wniesienia sprzeciwu, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania. Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji wyżej wymienionego celu. Więcej na temat sposobu, czasu przetwarzania i przekazywania Twoich danych osobowych oraz skarg, znajdziesz w Polityce Ochrony Prywatności.

Adres

al. Kasztanowa 18-20 lok. 111, Wrocław

Telefon

696****** Pokaż numer
696****** Pokaż numer

Telefon

717****** Pokaż numer

Fax

748****** Pokaż numer

Skype

bronax-bud

Osoba kontaktowa

Rafał Panowicz

Dane rejestrowe

Firma

Nazwa firmy BRONAX- BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Data rozpoczęcia działalności 2000-03-27
NIP 8942606646
Regon 932157651

Siedziba

Kraj Polska
Województwo DOLNOŚLĄSKIE
Powiat m. Wrocław
Gmina Wrocław-Krzyki
Miejscowość Wrocław
Kod pocztowy 53125
Poczta Wrocław
Ulica al. Kasztanowa
Numer nieruchomości 18-20

Kontakt

Telefon kontaktowy 0604278349
Fax 071074871847
Email BRONAX-BUB@WP.PL

Forma prawna

Kod i nazwa podstawowej formy prawnej 1 - Osoba prawna
Kod i nazwa szczegółowej formy prawnej 117 - Spółki z ograniczoną odpowiedzialnością
Kod i nazwa formy własności 214 - Własność krajowych osób fizycznych

Rejestracja

Organ rejestrowy SĄD REJONOWY DLA WROCŁAWIA FABRYCZNEJ WE WROCŁAWIU, VI WYDZIAŁ GOSPODARCZY KRAJOWEGO REJESTRU SĄDOWEGO
Rodzaj rejestru lub ewidencji 138 - REJESTR PRZEDSIĘBIORCÓW
Data powstania 2000-03-27
Data rozpoczęcia działalności 2000-03-27

Zakres działalności (PKD)

Kod PKD Nazwa
4120Z ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
Przeważające PKD
7410Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE SPECJALISTYCZNEGO PROJEKTOWANIA
7120B POZOSTAŁE BADANIA I ANALIZY TECHNICZNE
7112Z DZIAŁALNOŚĆ W ZAKRESIE INŻYNIERII I ZWIĄZANE Z NIĄ DORADZTWO TECHNICZNE
6820Z WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
6810Z KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
4339Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH ROBÓT BUDOWLANYCH WYKOŃCZENIOWYCH
4329Z WYKONYWANIE POZOSTAŁYCH INSTALACJI BUDOWLANYCH
4322Z WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH
4321Z WYKONYWANIE INSTALACJI ELEKTRYCZNYCH
4110Z REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW

Dane zostaną pobrane i zaktualizowane w ciągu kilku minut.
W razie potrzeby prosimy o kontakt przez Formularz kontaktowy.